Екологи-заочники успішно прийняли естафету

20 лютого 2018

20 та 21 лютого на кафедрі екології та збалансованого природокористування відбулися захисти бакалаврських дипломних проектів студентів заочної форми навчання напряму 6.040106 «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування».

Екзаменаційну комісію   очолила завідувач кафедри екології та збалансованого природокористування Олена Семенова,  до складу комісії увійшли: професор Ігор Якименко, доценти Наталія Бублієнко, Ольга Тогачинська та Оксана Салавор (секретар ЕК).

Під час захисту студенти представили на розгляд комісії свої дипломні проекти з використанням сучасних технологій очищення газопилових викидів, стічних вод та утилізації відходів різноманітних харчових підприємств і отримали позитивні оцінки.

Вітаємо наших бакалаврів з успішним захистом!

Стрічка новин